darmowe szablony stron www


MENU

Długopisy reklamowe z nadrukiem w wersji ekskluzywnej

Jeśli chcemy jednemu z naszych najważniejszych klientów podarować jakiś upominek z logo naszej firmy, powinniśmy pomyśleć o czymś bardziej ekskluzywnym niż plastikowe długopisy reklamowe z nadrukiem. Oczywiście sam pomysł podarowania długopisu jest jak najbardziej dobry, warto jednak wybrać jakiś droższy model spośród asortymentu najbardziej cenionych producentów.

Jako długopisy reklamowe z nadrukiem doskonale sprawdzą się np. wszystkie produkty cenionej na całym świecie firmy Parker. Jest to absolutny lider w branży przyborów piśmienniczych. Osoby ceniące sobie natomiast nowatorskie rozwiązania z pewnością będą zachwycone długopisem Ring Pen z osobliwym uchwytem na palec.

Oczywiście można pójść także w stronę długopisów z metali szlachetnych. Tutaj na uwagę zasługuje przede wszystkim marka Waldman - są to długopisy wykonane z litego srebra. chyba nie trzeba mówić, że tego typu ekskluzywne długopisy reklamowe z nadrukiem na pewno zapiszą się w pamięci naszych kontrahentów.

Można także rozważyć zakupienie luksusowych gadżetów Tonino Lamborghini - długopisy te posiadają wcięcie w korpusie. Na uwagę zasługuje także firma sygnująca swoje długopisy słynną biała kropką, czyli Shaeffer.

piśmienniczych

długopisy reklamowe z nadrukiem

REKLAMY