darmowe szablony stron www


MENU

W co można opakować długopisy reklamowe z nadrukiem?

Każdy uczeń czy student, w szufladzie swojego biurka przechowuje zazwyczaj od kilku do kilkunastu długopisów, ołówków i innych przyborów. Rzadko kiedy są to przybory markowe, ekskluzywne i niezwykle drogie, jak choćby te firmy Parker czy Waterman. Częściej używane są dużo tańsze, zazwyczaj takie, które dostaliśmy jako gratisowy gadżet podczas akcji promocyjnej.

Takie długopisy reklamowe z nadrukiem rozdawane są bądź to przez poważnych przedstawicieli handlowych, bądź też przez hostessy ubrane w koszulki z logo firmy. Inną możliwością na otrzymanie tego typu gadżetów jest zakup promocyjnych opakowań konkretnych produktów, do których taki gadżet firmowy jest dołączany.

Najczęściej takie akcje organizowane są tuż przed świętami i stanowić mają rodzaj upominku dla klientów. Okres przedświąteczny to także czas, kiedy firmy rozdają prezenty nie tylko swoim klientom, lecz także pracownikom. Długopisy reklamowe z nadrukiem są wówczas dodatkiem do firmowych kalendarzy czy koszulek.

W ten sposób właściciele firmy dbają zarówno o rozpoznawalność marki wśród klientów, jak również o przywiązanie do marki, identyfikowanie się z nią w gronie samych pracowników. Noszenie firmowej koszulki czy korzystanie z notesów z logo firmy potwierdza, że czujemy się z daną firmą związani. Jest to także sygnał dla otoczenia, że takiej firmie można zaufać.

Bez względu jednak na to, w jaki sposób docierają do nas firmowe gadżety, należy przyznać, że w każdym przypadku okazują się niezwykle przydatne zarówno dla klienta, który je otrzymuje, jak i dla firmy, która zleca ich rozdawanie. Jakie korzyści rozdawanie gadżetów przynosi dla obu stron? Firma zyskuje skuteczne narzędzie reklamy, klient z kolei darmowy gadżet, który szczególnie cieszy, jeśli jest praktyczny.

Gadżety, które są rozdawane pracownikom, zazwyczaj są dodatkowo opakowane bądź to w firmowy papier, bądź pudełka z logo firmy. Takie opakowania na długopisy reklamowe z nadrukiem, w zależności od zamożności danej firmy, mogą być plastikowe, metalowe, drewniane.

Podobnie jest z opakowaniami markowych przyborów do pisania - im większą mają wartość, tym także pudełko wykonane jest z lepszej jakości materiałów. Opakowanie spełnia zazwyczaj funkcję ozdobną - dużo bardziej stylowo wygląda długopis w skórzanym etui niż taki bez opakowania.

Oprócz tego, opakowanie może chronić długopisy szczególnie cenne przed zarysowaniem. Jak się okazuje, o uszkodzenie przyborów do pisania wcale nie jest trudno, choć w przypadku bardzo drogich gadżetów, dużo bardziej uważamy na to, by ich nie popsuć. Bardziej też ich pilnujemy , w przeciwieństwie do długopisów tanich, które często gubimy bądź pożyczamy, zapominając o ich odebraniu.

Takie tanie długopisy mają zazwyczaj niewielką wartość, te markowe są już znacznie droższe, dlatego warto je trzymać w zamkniętym opakowaniu. Odpowiednie pudełko chroni więc przed zagubieniem, jest też bardzo eleganckie.

Zarówno na długopisie, jak i na samym pudełku możemy wygrawerować konkretny napis bądź inicjały właściciela. W przypadku długopisów i piór, taki napis wykonywany jest laserem, w przypadku skórzanych etui, jest on często wytłaczany. Pudełka metalowe bądź drewniane zazwyczaj wyściełane są różnymi tkaninami - atlasem, zamszem - na których również można umieścić stosowny napis.

Takie eleganckie pióro czy długopis to nie tylko świetny pomysł na prezent urodzinowy, lecz także na wszelkiego rodzaju rocznice i inne ważne wydarzenia. Awans w pracy także można takim kompletem uhonorować.

REKLAMY