darmowe szablony stron www


MENU

Naklejki dla dzieci z bohaterami ulubionych bajek to wspaniały prezent

Fototapeta ze zdjęcia ozdobi korytarz, ścianę przy schodach, kafelki w łazience albo w kuchni. Obecne możliwości techniczne dają nieograniczone możliwości w tworzeniu wzorów i motywów naklejanych kompozycji. Naklejki na ściany przykleja się bardzo łatwo. Trzeba tylko robić to starannie i kontrolować, by nie powstały zagięcia ani pęcherzyki.

Osoby dysponujące własnymi zdjęciami i plikami mogą zlecić wykonanie fototapety na zamówienie. Trzeba tylko dostarczyć na płycie albo przesłać mailem odpowiedni plik i złożyć dyspozycje grafikowi. Niezdecydowani mogą wybierać spośród naklejek dostępnych w sklepie. Na naklejkach umieszcza się obecnie dosłownie wszystko, więc możliwe jest stworzenie nawet fototapety dla dzieci i skompletowanie aplikacji z innym motywem przewodnim do każdego pomieszczenia.

Fototapeta na zamówienie kosztuje w granicach kilkudziesięciu do 200 zł. Można zamówić również naklejki dla dzieci na piórnik, biurko, plecak. To może być wspaniała niespodzianka dla naszego malucha. Wystarczy tylko podejrzeć, czym się dziecko pasjonuje, co lubi oglądać, jaką ma okładkę w zeszycie, w co gra na komputerze i jakie ciuchy nosi. Najczęściej wszystko ma związek z ulubionymi postaciami z filmów, bajek, gier. Dzięki temu fototapeta będzie trafionym prezentem.

REKLAMY